Zaprojektuj swoje stanowisko pracy w 3D:

Treston 3D Configurator służy do projektowania przemysłowych i technicznych stanowisk roboczych, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Aby wykonać projekt wystarczy smartfon lub komputer z zainstalowaną przeglądarką internetową, program jest bezpłatny i nie wymaga ściągania aplikacji na urządzenie.

Stanowisko robocze, które zaprojektujesz, można obejrzeć z każdej perspektywy, co ułatwia proces projektowania przestrzennego. Gdy projekt jest gotowy, możesz wysłać wizualizacje i listę artykułów w pliku PDF na swój email. Możesz również wysłać zapytanie o ofertę cenową swojego projektu bezpośrednio z programu.

3D Configurator jest łatwy w obsłudze

1. Wybierz ramę stołu roboczego, która najlepiej zaspokaja Twoje potrzeby.

Do wyboru jest wiele różnych ram, przeznaczonych do użytku przy różnych pracach i w różnych środowiskach. Stół roboczy Concept jest wszechstronny i nadaje się niemal do wszystkich zastosowań. Stół roboczy Workshop rekomendujemy do pracy z ciężkimi urządzeniami lub produktami. 

2. Wybierz rozmiar stołu, materiał blatu roboczego i zakres regulacji wysokości.

3. Wybierz nadstawki do stołu roboczego. Są one zamocowane do stołu i pozwalają na powieszenie dodatkowych akcesoriów nad blatem.

Do wyboru jest szeroka gama słupków o różnej wysokości, na których można mocować półki, tablice narzędziowe, uchwyty na pojemniki oraz inne akcesoria, pozwalające stworzyć funkcjonalne i ergonomiczne stanowisko pracy.

4. Dodaj akcesoria, których potrzebujesz.

Możesz dodać na przykład różnego rodzaju oświetlenie, szyny na przewody zasilające, półki, pojemniki, szuflady, szafki i krzesła i zobaczyć swój projekt na ekranie. Gotowy projekt możesz wysłać na swój adres email. Znajdzesz w nim rysunki stanowiska roboczego i kompletną listę artykułów. Jednocześnie możesz przesłać nam zapytanie ofertowe na zaprojektowane przez Ciebie stanowisko.

Kliknij – zaprojektuj – zapytaj o ofertę; tworzenie stanowiska roboczego jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

 

PB Technik - Zwoleńska 27, 05-827 Warszawa - +48 22 615 83 44